Často kladené otázky

1. Kolik stojí krém Intheline?
Cena jednoho krému je 799 Kč. Cena dvou krémů je 1.489 Kč se slevou 10 % a cena za tři krémy (se slevou 15 %) 2.037 Kč.

2. Jaká je cena za dopravu?
Doprava je zdarma.

3. Jak dlouhá je dodací lhůta zboží?
Dodací lhůta do Evropy je od 3-5 dní.

4. Jak funguje měsíční předplatné?
Měsíční registrace k odběru nabízí dodávku krému (každých 30 dní), dokud předplatné sami nezrušíte. Pokud máte zájem o registraci k pravidelným odběrům, můžete tak učinit i platbou přes platební terminál PayPal. Obnova předplatného probíhá automaticky – každých 30 dní. Ukončení předplatného může být zrušeno kdykoliv a bez poplatků.

5. Jaké platební metody akceptujete?
Platby můžete posílat přes Paypal, všemi běžnými platebními kartami nebo na dobírku.

6. Jak/kde mohu objednat krém?
Krém můžete objednat přes naši webovou stránku https://www.intheline-cosmetics.com/cz/ nebo přes Facebook DM. Pokud budete posílat objednávku přes Facebook, uveďte prosím své jméno, adresu a telefonní číslo (pro účel správné dodávky).

7. Je vhodné tento krém používat i během těhotenství nebo kojení?
I přesto, že je krém Intheline 100 %ně přírodní produkt, který je dermatologicky testovaný, neproběhlo testování u těhotných či kojících žen, proto nedoporučujeme používat tento krém právě v tomto období.

8. Máte k dispozici testovací vzorky tohoto krému?
Děkujeme za zájem o náš produkt. Bohužel v současnosti nemáme k dispozici vzorky zdarma. Krém si můžete objednat na webu https://www.intheline-cosmetics.com/cz/

9. Jak funguje krém Intheline?
Zeštíhlující krém Intheline je 100% přírodní produkt. Hlavní složkou je kyselina glycerová (výtažek z lékořice), u níž byl klinicky dokázán prokazatelný účinek na štěpení podkožního tuku. Krém pokožku vyhlazuje, snižuje projevy celulitidy a podkožního tuku, což vede ke snížení hmotnosti v obvodu. Krém je dermatologicky testovaný. Výsledky lze zaznamenat již za 2-4 týdny, pro optimální výsledky doporučujeme používat krém nejméně 2 měsíce.

10. Skutečně krém Intheline funguje?
Ano. Účinky krému Intheline jsou klinicky podloženy a jeho účinnost dokazuje i více než 10.000 spokojených zákazníků. Nabízíme 100% záruku vaší spokojenosti s produktem.

11. Pomáhá krém Intheline odstranit projevy celulitidy?
Ano, hlavní složka kyselina glycerová (výtažek z lékořice) má klinicky podložené účinky v redukci podkožního tuku, ze kterého je celulitida tvořena. Krém pokožku vyhlazuje a snižuje projevy celulitidy opravdu velmi efektivně.

12. Je krém Intheline vhodný i pro muže?
Ano, samozřejmě, krém Intheline působí stejně efektivně u mužů jako u žen. Mezi našimi zákazníky je i řada spokojených mužů.

13. Jak brzy je možné zaznamenat první výsledky používání krému?
Během 2-4 týdnů.

14. Jak dlouho se doporučuje používat tento krém?
Používání krému Intheline není časově omezeno, můžete ho používat, jak dlouho si přejete. Pokud krém používáte poprvé a chcete dosáhnout optimálních výsledků, doporučujeme používat krém nejméně 2 měsíce.

15. V případě, že nebudu spokojen/á s výsledky, mohu krém vrátit a dostat své peníze zpátky?
Je nám opravdu velmi líto, pokud nejste spokojeni s účinky našeho výrobku. Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme používat krém nejméně 2 měsíce a aplikovat krém na požadovaná místa dvakrát denně. Nicméně, pokud nejste spokojeni s výsledky, můžete krém vrátit (nutné zaslat v originálním balení, a to i v případě, že je krém prázdný) a měřící páskou, zpět na naši adresu: INTL d.o.o., Barjanska c. 5, 1000 Ljubljana, Slovinsko. Napište prosím důvod vaší reklamace, uveďte vaše jméno, adresu a číslo bankovního účtu, kam můžeme poukázat částku jako kompenzaci k vrácenému produktu.