Jak to funguje

Aplikujte krém InTheLine na vyčištěnou pokožku v oblasti pasu, boků, stehen a hýždí. Doporučujeme vám aplikovat výrobek po sprchování, když je kůže měkká a odstranili jste mrtvé buňky vysušením ručníkem, aby byla kůže připravena k ošetření. Jeho aktivní přírodní složky proniknou do epidermis a urychlují rozpad tukových buněk.

Jak správně aplikovat krém Intheline?

Správné používání a aplikace všech produktů je pro jejich fungování zásadní. Intheline krém by měl být aplikován na části těla, kde chcete zhubnout extra tuk vmasírováním do kůže kruhovým pohybem. Jemné ruční tlaky nesmí způsobovat bolest. Tlak by však měl být ještě silný, aby účinné složky krému pronikly přes kůži a měly by mít vliv na usazeniny tuku.

Je důležité se soustředit na proces aplikace a tím i na sebe. To je ten správný čas pro trávení času se sebou a soustředit se na vlastní pohodu. Pomocí kruhových pohybů stimulujete krevní oběh a navíc k aplikaci účinných látek pečujte o detoxikaci těla.“

Jak často se doporučuje používat krém Intheline?

„Pro optimální výsledky doporučujeme používat krém dvakrát denně, tj. ráno a večer. Není zapotřebí aplikovat krém častěji, protože aktivní složka obsahuje všechny účinné látky, které spalují podkožní tuky.

Po dosažení požadovaných výsledků se doporučuje používat Intheline každý druhý den (ráno nebo večer), aby se zachoval váš vzhled.“