Unikátní složení

Krém Intheline byl vyvinut na základě vědecké studie, provedené vědci na univerzitě v Padově v Itálii. Vědci z oblasti medicíny a chirurgie, experimentální medicíny, odborníci na výživu a odborníci z oddělení lékáren spojili své síly při vývoji krému. Po více než měsíčním testování zjistili, že se objem tukových depozit kolem stehen výrazně snižuje u uživatelů, kteří denně užívali krém (s 2,5% obsahem glycerinové kyseliny). Ve výsledcích výzkumu také napsali: „Významné snížení tloušťky vrstvy povrchového tuku na dominantním stehně bylo zjištěno u subjektů, které používaly krém, skládající se z kyseliny glycerinové ve srovnání s ostatními, neléčená stehna a výsledky subjektů kteří použili placebo krém. „

Při vývoji krémů naše společnost INTL zohlednila základní a klíčové složky, které používají vědci na univerzitě v Padově. Přísně jsme také aplikovali poměry a přidali jsme přesně 2,5% glycyerinové kyseliny do krému (lékořice), který podle údajů založených na důkazech, poskytovaných univerzitou v Padově, spaluje podkožní tuk. Zároveň jsme společně s lékárnami přidali do krému další přísady (kůže je lesklá, napjatá, jemnější).

A výsledek … Ženy, které se účastní výzkumu, použily krém ve velmi malých množstvích pouze jednou denně. Doporučujeme, aby byl přípravek Intheline dvakrát denně používán aplikací na části těla, kde chcete zhubnout nadměrné usazování tuku. 100 ml zkumavka postačuje na měsíční denní použití a během této doby krém začne vykazovat své účinky na spalovaný tuk.

Přísady v krému InTheLine

Lékořice

Lékořice nebo sladký kořen je rostlina, rostoucí ve středomořském klimatu. Aktivně redukuje kortizol a pomáhá tak zhubnout podkožní tuk. Lékořice je důležitou přísadou, která je přes hubnoucí krém Intheline přenesena do podkožní tkáně a ovlivňuje hladinu podkožních tukových buněk a také účinně snižuje nežádoucí lokální tuk.

Rhodiola

Rhodiola je květina, rostoucí v nejvzdálenějších částech světa, vysoko v horách. Má řadu terapeutických účinků a je rovněž účinná v procesu hubnutí podkožního tuku, protože snižuje hladinu hormonu kortizolu, který v oblasti pasu, boků, stehen a hýždí usazuje podkožní tukové buňky. Jedná se o jednu ze dvou klíčových složek krému Intheline.

Citrusy

Citrusové extrakty jako antioxidanty pomáhají zlepšit mikrocirkulaci krve ve vašem těle, čímž je vaše pokožka silnější a hladší. Citrusy také stimulují růst keratinu a bílkovin v pokožce pro napjatou pokožku a při použití krému Intheline se projevují i ​​anticelulitidové účinky.

Slunečnicové a cypřišové oleje

Slunečnicový olej zabraňuje odpařování přirozené vlhkosti pokožky, má přirozený hydratační účinek, čistí pokožku a snižuje povrchové napětí. Výsledkem je zvýšení účinnosti kůže. Krém Intheline je bohatý na lecitin, vitamíny A, D a E a nenasycený tuk. Cypryšový olej na druhé straně snižuje suchou pokožku, aby se vysoušela nebo odlupovala a měla aromatické vlastnosti.